ZEIST/NIEUWSTADT – De KNVB heeft vandaag de indeling van het amateurvoetbal voor het seizoen 2014-2015bekend gemaakt.
Topklasse zondag
ADO 20, AFC, De Treffers, EVV, HBS, Hercules, EDO, HSC’21, JVC Cuijk, Koninklijke HFC, Leonidas, Lienden, OJC Rosmalen, UNA, VVSB, WKE.
Hoofdklasse B
AWC, Baronie, Blauw Geel’38, De Valk, Deurne, Dongen , DOSKO, Gemert, Groene Ster, Schijndel, OSS 1920, TEC, TOP, UDI’19.
Eerste klasse D
Bekkerveld, BSV Limburgia, EHC, Geldrop, Heidebloem, NWC, Minor, RVU, Someren, SC Susteren, Meerssen, Venray, Wilhelmina’08, Wittenhorst.
Tweede klasse G
Adveo, Caesar, Chevremont, De Ster, Eijsden, FC Geleen Zuid, GSV’28, LHC, SVME, Scharn, Sporting Heerlen, VV Schaesberg, Willem I, SCM.
Tweede klasse H
Marvilde, Nieuw Woensel, PSV, Heeze, RPC, Rood Wit’62, Helmondia, SSS’18, SVC 2000, Sparta’18, Stormvogels’28, Venlosche Boys, Volharding, ZSV.
Derde klasse A
FC Hoensbroek, Langeberg, RKHBS, RKVVM, Simpelveld, SVN, UOW ’02, Hellas, Vaesrade, Voerendaal, WDZ, Weltania.
Derde klasse B
DVO, Geusselt Sport, HEBES, Haslou, Leonidas, OVCS, PSV’35, RKHSV, Neerbeek, SHH, Sittard, Veritas.
Derde klasse C
Baarlo, Blerick, FC Oda, Helden, IVO, Kwiek Venlo, Laar, Mierlo Hout, RKVB, SJVV, Sportclub Irene, VOS.
Derde klasse D
Avanti’31, Avesteyn, Berghem Sport, Boekel Sport, DAW, FC Uden, Festilent, Margriet, Nulandia, Rhode, Venhorst, Volkel.
Vierde klasse A
BMR, Bunde, DBSV, FC Gulpen, Heer, Partij, RKASV, RKVCL, RKVVL/Polaris, SCG, SC Jekerdal, Walram.
Vierde klasse B
De Leeuw, FC Kerkrade-West, Haanrade, Kakertse Boys, KVC Oranje, NEC’92, Passart-VKC, Rood Groen LVC’01, Sportclub’25, Zwart Wit’19, Wijnandia.
Vierde klasse C
Born, Centrum Boys, Doenrade, HBC’09, Rios’31, Lindenheuvel, Roosteren, Schinveld, Spaubeek, Sporting Sittard’13, SVM, Urmondia.
Vierde klasse D
Brevendia, DESM, FC Cranendonck, Heythuysen, Leveroy, Linne. Maarheeze, Merefeldia, MMC Weert, RKESV, RKSVO, Budel.
Vierde klasse E
Belfeldia, EMS, FCV-Venlo, GFC’33, HBSV, Haelen, MVC’19, Panningen, RKSVN, SC Leeuwen, Swalmen, TSC’04.
Vierde klasse F
Bavos, BEVO, Bruheze, Handel, Lierop, Liessel, Mariahout, Milheezer Boys, MULO, Oranje Zwart H., Stiphout Vooruit, Ysselsteyn.
Vierde klasse G
Constantia, DEV-Arcen, EWC’46, Hapse Boys, Heijen, Olympia’18, RKOSV Achates, Oostrum, Milsbeek, SVEB, Vianen Vooruit, Vitesse’08.
Vierde klasse H
Boskant, Cito, DVG, FC Schadewijk, Herpinia, Juliana Mill, Nijnsel, NLC’03, Ollandia, SDDL, SES, VOW.
Vijfde klasse A
Berg’28, Daalhof, De Heeg, FC Bemelen, Geertruidse Boys, Keer, Oranje Boys, RKMVC, Struchter Boys, Vijlen, Vilt, Wijlre.
Vijfde klasse B
Abdissenbosch, Amstenrade, Iason, Rimburg, RKDFC, RKTSV, RKUVC, Schimmert, Schinnen, Hulsberg, Sylvia, Puth.
Vijfde klasse C
Armada, Conventus’03, FC Maasgouw, FC RIA, Havantia, Limbricht, MBC’13, Slekker Boys, SNA, Stevensweert, GKC, Walburgia.
Vijfde klasse D
Bieslo, Horn, Koningslust, Reuver, RKAVC, Roermond, Roggel, St. Odiliënberg, SVH’39, SVVH, Vlodrop, Kessel.
Vijfde klasse E
ASV’33, ELI, Grashoek, Helenaveen, Mifano, MVC, Neerkandia, Olympia Boys, ONDO, RKMSV, SPV, SSE.
Vijfde klasse F
Kronenberg, Leunen, Melderslo, Meterik, Montagnards, Resia, Sporting ST, Lottum, SV United, SVOC’01, VCH, VVV’03.
Vijfde klasse G
De Zwaluw, DSV, Estria, Excellent, Fiducia, Gassel, HBC, HRC’27, Sambeek, St. Hubert, Toxandria, VIOS’38.
Vijfde klasse H
De Rakt, GVV’57, Maaskantse Boys, Odiliapeel, Ravenstein, Keldonk, Ruwaard, SCMH, Ulysses, Vorstenbossche Boys, WEC, WHV.
Zesde klasse A
Eikenderveld, Geulsche Boys, IBS’03, Jabeek, KCC’13, RKSVB, Sanderbout, Sibbe, SNC’14, SV Brunssum, Nyswiller, SVA, SVE.
Zesde klasse B
Boekoel, Crescentia, Egchel, Eindse Boys, GVCG, IVS, Obbicht, RKHVC, RKSVV, Rood Wit’67, St. Joost, Vesta.
Zesde klasse C
America, Boerdonk, BVV’27. Griendtsveen, Hegelsom, Holthees, Merselo, Racing Boys, RKDSO, RKPVV, Brandevoort, SVSH.
Zesde klasse D
Achilles Reek, Astrantia, De Willy’s, Elsendorp, Irene, Menos, OKSV, MOSA’14, SBV, SCV’58, SIOL, SVS.
Vanaf het seizoen 2015-2016 komen de zesde klassen te vervallen.