Storytelling Magazine over het Heuvelland

VIJLEN – Het Heuvelland Magazine is het eerste tastbare product dat door de lijn 50 gemeenten – Eijsden-Margraten, Gulpen-Wittem en Vaals – in samenwerking met VVV Zuid-Limburg is ontwikkeld.
Lijn-50-Samenwerking
De gemeenten Eijsden-Margraten, Gulpen-Wittem en Vaals hebben elkaar gevonden in de Lijn-50-samenwerking, vernoemd naar de voormalige buslijn 50 (nu: lijn 350) die de gemeenten verbindt. Alle drie hechten ze waarde aan hun kleinschaligheid. Tegelijkertijd zien ze voldoende identieke opgaven om samen op te pakken. Het buitengebied stopt tenslotte niet bij een gemeentegrens. Met het Heuvelland Magazine krijgt de Lijn-50-samenwerking voor het eerst een concreet product.
Anya Niewierra, algemeen directeur van VVV Zuid-Limburg benadrukt ‘het is een bijzondere samenwerking waarin deze gemeenten hun krachten hebben gebundeld met als resultaat een prachtig product – niet alleen voor de gast maar ook de inwoner’.
Storytelling magazine over het Heuvelland
Met dit storytelling magazine willen de gemeenten voor het eerst het Heuvelland als totaalproduct richting gasten en inwoners op de kaart zetten. Geheel inspelend op de beleving van gasten, is de informatie over de streek in verhaalvorm gegoten. Het magazine speelt op deze wijze bijvoorbeeld in op het landschap in de diverse jaargetijden, de cultuur, tradities en het bourgondische leven in het gebied. Dat wat het Heuvelland zo bijzonder maakt, wordt benadrukt. Verschillende unieke historische plekken, erfgoederen en producenten van de streek komen op een verhalende manier aan bod. De verborgen parels van het gebied worden benoemd en gasten worden verleid om het Heuvelland en de bijbehorende verhalen zelf te ontdekken.
Het Heuvelland magazine is gratis verkrijgbaar bij de VVV Limburg winkels in de regio en wordt verspreid naar toeristische ondernemers in de regio.
Ook in het nieuws
- Nachtwerkzaamheden A76 ten behoeve van turboverkeersplein
- Mega Millions Jackpot gevallen in Holland Casino Valkenburg
- Valentijn in de dierentuin
- Lenteweer op komst!
- Toine Dekkers maakt 14e kunstposter Vastelaovend in Limburg
- Essential Festival strijkt neer op recreatiepark Oost-Maarland
- Erfgoedcentrum De Domijnen doet oproep voor kunstwerken Sittardse kunstenares Rees Laudy
- Bosranden Bemelerberg en Schiepersberg worden aangepakt
- Nieuwe vijfdelige documentaireserie over archeologische schatkamer Limburg
- Essential slaat handen ineen met organisator Kingsland
- Vannacht opnieuw sneeuwval in Limburg
- Vrijdag tot 10.00 uur minder treinen in (zuid)oost-Nederland
- Jeneverbessen voor dennen
- Ingebruikname Buitenring toerit Amstenrade richting Nuth
- Afrikaanse wilde honden in GaiaZOO nemen intrek in nieuwe verblijf
- Woensdag minder NS-treinen in heel Nederland
- Huismus opnieuw meest getelde vogel bij de Tuinvogeltelling
- Woensdag opnieuw grote kans op sneeuw
- Sneeuw zorgt voor bijzondere plaatjes in GaiaZOO
- Innovatieve ideeën voor herbouw Slot Schaesberg tijdens Slotlab bijeenkomst