Nieuw bezoekersrecord voor Attractiepark Toverland

SEVENUM – Attractiepark Toverland heeft op 5 augustus, tijdens de vierde Midzomeravond, bijna 11.000 bezoekers mogen ontvangen. Een nieuw record voor het attractiepark, dat volgend jaar haar 15e verjaardag viert.
Het grote aantal bezoekers is volgens Toverland te danken aan een combinatie van factoren. Het mooie zomerse weer, de Midzomeravond en de vakanties zorgden voor topdrukte in het park.
In de namiddag besloot het parkmanagement bezoekers af te raden het park nog te komen bezoeken. “Voorop staat bij ons waarborging van de kwaliteit. We willen een magische beleving garanderen voor iedere bezoeker”, aldus het parkmanagement.
Attractiepark Toverland organiseert dit jaar in totaal 8 Midzomeravonden vol zomerse sfeer en extra entertainment. De volgende Midzomeravonden vinden plaats op 8, 12, 15 en 19 augustus. Het attractiepark is dan tot 23:00 uur geopend.
Ook in het nieuws
- Hans Bours nieuwe voorzitter van Sahot Maastricht
- Valkenburg in top 10 meest trending reisbestemmingen wereldwijd
- Limburg werkt aan dataportaal voor vrijetijdsector
- De vernieuwde Rodahal: hotspot voor bezoekers en artiesten
- Een dagje uit in Zuid-Limburg? Dit zijn je mogelijkheden
- NMC De IJzeren Man vernieuwt
- Meld je aan om de Beste Artiest van Heerlen 2023 te worden
- Limburg populairste dialect in Nederlandse hitlijsten
- Eerste namen Pop on Top 2024 bekend
- Leerlingen basisschool De Meridiaan helpen mee met aanleg Langste Haag van Limburg
- Geboortegolf in GaiaZOO
- Op familieweekend met schoonfamilie: de helft van Limburgers voelt zich verplicht
- Kerststad Valkenburg heeft beste Christmas Parade van Europa
- 4.000 maatjes in Limburg gezocht