Nieuwe indoor attractie Magic World of Lights geopend

ROERMOND – Op vrijdag 29 april, de dag voor de publieksopening, heeft de Roermondse wethouder Raja Fick de officiële opening verricht van Magic World of Lights. De nieuwe indoor attractie, gelegen in de Jazz City Hall naast het Designer Outlet, is een unieke ervaring waarbij je via 80.000 LED-lichten een fascinerende toer rond de wereld maakt, langs wereldsteden, befaamde monumenten en spannende natuurgebieden.
Magic World of Lights is een droomwereld met enerverende lichtshows. Bezoekers passeren befaamde iconen, van Eiffeltoren tot Vrijheidsbeeld, van Colosseum tot Chinese Muur, en een lasershow met waterprojectie. Verrassend, boeiend en leerzaam voor iedereen, van jong tot oud. De attractie is een vervolg op de succesvolle China Lights Events in onder andere Antwerpen, Rotterdam en Utrecht.
Wethouder Raja Fick over de komst van Magic World of Lights naar Roermond: “Het lichtjesevenement vond een geschikte overdekte toplocatie in de Jazz City Hall: altijd donker, geen invloed van het weer, het hele jaar open en een uitstekende toevoeging aan een toeristisch bezoek aan ons stadscentrum en het Designer Outlet.”
Vanaf zaterdag 30 april is Magic World of Lights dagelijks geopend tussen 12.00 en 20.00 uur. De entreeprijzen zijn 9,50 euro voor kinderen tot en met 12 jaar en 13,50 euro voor volwassenen. Kinderen tot en met 3 jaar hebben gratis toegang.
Ook in het nieuws
- Wat zijn de favoriete hobby’s van Limburgers?
- Winnaars Limburgse Popprijs 2022 bekend
- Vakantiepark Résidence Valkenburg opent kampeerterrein
- Limburgs Museum lanceert online multimediaal verhalenplatform
- Limburgs Museum landt op Maastricht Aachen Airport
- Het broedseizoen is begonnen, honden aan de lijn
- Limburgs landschap spreekt maar is niet vanzelfsprekend
- Waarom is het iDeal betalingssysteem zo populair in de Nederlandse gokindustrie?
- Onbekende brieven van Piet Mondriaan te zien op de TEFAF
- 10 Tips om meer Instagram-likes te krijgen
- Code oranje voor zuidoostelijk deel van Nederland
- Kans op enkele centimeters sneeuw in Zuid-Limburg
- Eerste hoofdrollen bekend van musical Het was Zondag in het Zuiden
- Steun voor vrijwilligers landschapsbeheer
- IBA Parkstad ook in 2023 flink op dreef
- De leukste activiteiten in Limburg
- Doe mee aan InBeeld 2023!
- Herstel historische helling Kasteel Elsloo
- Inschrijving 18e editie Maastrichts Mooiste geopend
- Guns N’ Roses komt deze zomer naar Landgraaf