‘Schrikkelcapibara’s’ geboren in GaiaZOO - Toeristisch en recreatief nieuws LimburgToeristisch en recreatief nieuws Limburg

,
 


gevoelstemperatuur:
luchtdruk:
vochtigheid: %
windsnelheid:
UV-Index:
zonsopgang:
zonsondergang:
Meer verwachtingen...
 
Autumn 2- 120 x 600
29-02-2016
Deel dit op:

‘Schrikkelcapibara’s’ geboren in GaiaZOO

KERKRADE – Op 29 februari 2016, schrikkeldag, werden de dierverzorgers van GaiaZOO verblijd door de geboorte van vier capibara’s. De jonge dieren vieren eens in de vier jaar hun verjaardag. Moeder capibara is een ervaren moeder, ze heeft de afgelopen jaren al meerdere jongen grootgebracht in GaiaZOO. Moeder en kroost zijn in het binnenverblijf te zien voor bezoekers.

Capibara’s
Capibara’s zijn de grootste knaagdieren ter wereld en komen voor in Zuid-Amerika. Jonge capibara’s zijn bij de geboorte al volledig ontwikkeld. Ze lopen direct met moeder mee en eten na een paar dagen al vast voedsel.


Ook in het nieuws