Attractiepark Toverland leukste uitje van Nederland

Tijdens een feestelijke bijeenkomst op het ANWB-hoofdkantoor in Den Haag heeft hoofddirecteur Guido van Woerkom de prijs voor het Leukste Uitje van Nederland overhandigd aan Attractiepark Toverland in Sevenum, Noord Limburg. Het attractiepark bleef daarmee Ouwehands Dierenpark en De Efteling, die ook in de race waren voor de titel, voor.

Ruim 50.000 leden van de ANWB hebben hun stem uitgebracht via ‘Het Land van ANWB’. In 2011 mocht De Efteling zich een jaar lang het Leukste Uitje van Nederland noemen. Ruim 100 vertegenwoordigers van uitjes uit heel Nederland hadden zich in Den Haag verzameld om te horen of hun uitje tot nummer 1 was gekozen in de categorie landelijk, provincie of innovatie. De winnende uitjes zijn het best beoordeeld door ANWB-leden.

Caroline Maessen, algemeen directeur van Toverland, reageerde trots op de uitverkiezing. ‘Dit is een geweldige opsteker voor ons park en alle medewerkers. Wij zetten ons elke dag in om onze bezoekers een onvergetelijke dag te bezorgen. Wij zijn landelijk misschien nog niet zo bekend als sommige andere attractieparken, maar de mensen die ons park hebben bezocht zijn wel super enthousiast. Dat blijkt wel uit deze prijs. Bij deze verkiezing hebben de bezoekers zelf hun stem uit mogen brengen, een mooiere waardering kun je niet krijgen.’

Tijdens het komende Pinksterweekend is Attractiepark Toverland dagelijks geopend van 10.00 tot 18.00 uur. Naast het reguliere attractieaanbod wordt er twee keer per dag de nieuwe, magische parkshow De Toverzolder opgevoerd. Ook is er een nieuwe, vrolijke show met Toos Toverhoed en haar vriendje Morrel.

De meest complete toeristische en recreatieve website van Limburg en de euregio!