HEERLEN – Boels Rental is de nieuwe naamsponsor van de cyclocross in Heerlen. Boels heeft een contract voor de jaren 2013, 2014 en 2015 getekend, met een optie voor nog eens drie jaar. Boels volgt hiermee de firma Heuts op, die ruim 10 jaar naamsponsor van het internationale UCI 1.1 evenement is geweest.
Boels Classic
De nieuwe naam van het evenement is Boels Classic / Internationale Cyclocross Heerlen. Organisator Chris Tiekstra is uiteraard in zijn nopjes; “We hebben met Boels een prima contract kunnen afsluiten. Vanaf vandaag draagt onze wedstrijd de nieuwe naam, die dus ook de komende jaren gehandhaafd blijft. Naast onze dank aan de nieuwe naamsponsor zijn wij ook de vorige hoofdsponsor dankbaar. De firma Heuts heeft ons de afgelopen jaren op een prima wijze ter zijde gestaan. Met Boels hopen wij nu ook een jarenlange relatie op te kunnen bouwen.”
Boels Rental wordt steeds actiever in de wielersport. Recent werd bekend gemaakt dat Boels de nieuwe hoofdsponsor van de dames wegwedstrijd Hills Classic wordt. Daarnaast is de sponsor bekend van het Boels Dolmans Dames Cycling Team.
Gratis entree
De dames- en de herenwedstrijd zijn rechtstreeks te volgen via L1 radio en L1 TV. De regie van de beelden is in handen van niemand minder dan Martijn Lindenberg.
Het programma van de 18de editie van de Internationale Cyclocross Heerlen begin op zondag 17 februari om 10.00 uur met een wedstrijd voor amateur, om 11.00 gevolgd door de Masters. Om 13.45 is het de beurt aan de vrouwen en om 15.00 uur volgen de heren elite. Deze laatste twee wedstrijden zijn UCI C1 wedstrijden, de hoogste categorie die er bestaat.
Cyclocross Heerlen trekt ieder jaar weer veel publiek, mede door de gratis entree.
Dit is te danken aan de gemeente Heerlen, de provincie Limburg en de sponsoren van het evenement. Wel wordt er een kleine vergoeding gevraagd voor het parkeren op de nabij gelegen parkeerplaatsen.
De voorbereidingen zijn nog in volle gang, maar het belooft een bijzonder mooie editie te worden van de Boels Classic / Internationale Cyclocross Heerlen.
Wil jij op de hoogte blijven over de Cyclocross Heerlen? Kijk dan op de website: www.boelsclassic.nl
Gerelateerde berichten:
- Nieuwe Nor ambieert nieuwe grote popzaal in Kegelpaleis
- Rabobank en Maankwartier nieuwe afnemers mijnwater Heerlen
- Nieuwe aanplakzuilen op 12 plaatsen in Heerlen
- Gratis WiFi in Heerlen krijgt een nieuwe exploitant
- Nieuwe stadsdichters Heerlen bekend
- Joris Oberendorff nieuwe stadsprins Heerlen
- Bevrijdingsfestival Heerlen kondigt nieuwe namen aan
- Nieuwe Experience voor Heerlen-Parkstad
