ECHT – Na de succesvolle edities in 2010 en 2011 komt er ook in 2012 een Glazen Huis in Echt – Susteren. In het weekend van 21, 22 en 23 december maken de lokale DJ’s Peter Steskens, Johan Meuwissen & Martijn Maat 52 uur lang live radio vanuit het Echter Centrum (Bovenstestraat).
Net als de voorgaande edities is deze lokale Glazen Huis actie – die georganiseerd wordt door de Stichting Glazen Huis Echt – ook dit jaar verbonden aan Serious Request.
Serious Request vraagt dit jaar aandacht voor de allerkleinsten: m
iljoenen baby’s die hulp nodig hebben om te kunnen blijven leven. Een stille ramp die wereldwijd elk jaar 5,5 miljoen slachtoffertjes maakt en het gevolg is van gebrek aan medische zorg en begeleiding.
Het Glazen Huis Echt-Susteren is ook dit jaar LIVE te volgen via de Lokale Omroep Echt-Susteren. De radio uitzendingen zijn 24-uur per dag via de radio (en via de internetstream!) te volgen. Ook LOES-tv besteedt 24-uur per dag aan het Glazen Huis.
Gerelateerde berichten:
- Glazen Huis Echt brengt ruim 17 mille bijeen
- Weer geen Glazen Huis in Limburg
- Kerkrade schrijft zich weer in voor Glazen Huis
- Ook dit jaar weer “het rode pad” in het heuvelland
- Stem ook dit jaar weer op GaiaZOO
- Starterslening ook dit jaar weer een succes
- Glazen Huis naar Limburg?
- Stichting Promotie Glazen Huis Heerlen 2015 opent kantoor officieel voor publiek