Ook maandag aangepaste dienstregeling NS

LANDGRAAF – Ook maandag 21 januari rijden NS en ProRail uit voorzorg een aangepaste dienstregeling. Dit is besloten op basis van de weersverwachting van onafhankelijke weerbureaus voor de komende 24 uur. Door deze aanpassing is er meer ruimte in de dienstregeling om eventuele verstoringen als gevolg van het weer op te vangen.

Wat betekent dit voor u?
Tijdens deze aangepaste dienstregeling rijden wij halfuurdiensten in plaats van kwartierdiensten. Uw reis kan langer duren en op sommige trajecten moet u extra overstappen. Ondanks de inzet van de aangepaste dienstregeling kunnen zich nog steeds verstoringen voordoen die hinder veroorzaken. Onze geld terug bij vertraging regeling is ruimhartig en geldt ten opzichte van de normale dienstregeling.

Ga goed geïnformeerd op reis!
De NS Reisplanner wordt op dit moment bijgewerkt. Wij adviseren u om later vanavond of morgen kort voor vertrek uw reis te plannen op ns.nl, m.ns.nl of de Reisplanner Xtra. Op ns.nl vindt u meer informatie over de aangepaste dienstregeling.

De meest complete toeristische en recreatieve website van Limburg en de euregio!