HEERLEN – Met welke wegafsluitingen en andere verkeersmaatregelen in Heerlen moet u rekening houden in de periode van het WK (maandag 17 september t/m zondag 23 september)?
Maandag 17 september tijdrit junioren via Imstenraderweg
Er zijn wegafsluitingen op maandag 17 september voor de tijdrit junioren vanuit Landgraaf richting Heerlen via de Hofstraat, Euregioweg en de Imstenraderweg (richting Simpelveld). De afrit op de N281 ter hoogte van de Imstenraderweg is afgesloten.
Dinsdag 18 september opbouwen startpodium Pancratiusplein
Dinsdagavond 18 september vanaf 21.00 uur (tot 01.00 uur) wordt gestart met de opbouw van de startzone (Pancratiusplein). Vanaf dan moet u rekening houden met aanrijdende vrachtwagens.
Woensdag 19 september Tijdrit heren elite vanuit Heerlen
De start van de tijdrit staat gepland om 13.30 uur; de finish om 17.00 uur. Het volledige parcours is afgesloten van 12.30-17.30 uur. Gedurende de tijdritten passeren de deelnemers individueel en zijn de parcoursen gesloten voor overig verkeer. Het startpodium staat op het Pancratiusplein. Via een klein gedeelte Akerstraat slaan de heren elite op de rotonde linksaf de Putgraaf in. Vervolgens linksaf de Groene Boord op en dan gaan de renners via de Schaesbergerweg naar Landgraaf.
Op woensdag 19 september wordt direct na afloop van de wedstrijd (tussen 18.00 en 21.00 uur), de startzone afgebouwd. We willen u erop wijzen dat de parkeergarage van Q-park aan de Putgraaf op woensdag 19 september, van 12.30 tot 17.30 afgesloten en niet toegankelijk is. Dit geldt ook voor andere privéparkings gelegen aan het parcours. Omleidingsroutes staan ter plekke aangegeven.
Zondag 23 september parcours heren elite met doorkomst in Heerlen
De gemeente Heerlen wordt aangedaan wanneer het peloton vanuit Kunrade komt aanrijden:
vanuit Valkenburgerweg, rotonde rechtdoor naar Heerlerweg, rotonde linksaf naar Nieuw Eyckholt, rechtsaf Welterhuisje/Valkenburgerweg, rechtsaf Geerstraat, rotonde linksaf naar Coriovallumstraat, rotonde rechtsaf naar Akerstraat, verkeerslichten rechtdoor naar Akerstraat, rotonde rechtdoor naar Akerstraat, rotonde rechtdoor naar Heesbergstraat, rotonde rechtsaf John F. Kennedylaan, linksaf naar Daelsweg.
De parcoursen worden alleen afgesloten gedurende de passage van de renners. Naar verwachting vindt de passage in de gemeente Heerlen tussen 12.00 uur en 12.30 uur plaats. Bovendien is er tijdens de passage door Heerlen een parkeerverbod ingesteld op bovengenoemde straten, dus van de Valkenburgerweg tot en met de John F. Kennedylaan m.u.v. de parkeervakken die gescheiden liggen van de weg.
Gerelateerde berichten:
- Verkeersmaatregelen WK Wielrennen in Stein
- Verkeersmaatregelen WK Wielrennen in Landgraaf
- Verkeersmaatregelen WK Wielrennen in Meerssen
- Verkeersmaatregelen WK Wielrennen in Maastricht
- Verkeersmaatregelen WK Wielrennen in Beek en Spaubeek
- Verkeersmaatregelen WK Wielrennen in Simpelveld
- Verkeersmaatregelen WK Wielrennen in Eijsden en Margraten
- Verkeersmaatregelen WK Wielrennen in Valkenburg aan de Geul
