Werkzaamheden aan vijvers Geusselt

MAASTRICHT – Er vinden diverse werkzaamheden aan de vijvers in deelgebied Geusselt plaats. Zo wordt aan de voorkant van het Apple Park de helling van de Geusseltvijver aangepast, waarmee de vijver zijn definitieve vorm krijgt. Daarnaast wordt de al uitgegraven vijver in het Geusseltpark uitgebreid richting de Olympiaweg.

De vrijgekomen grond wordt enerzijds hergebruikt nabij het nieuwe zwembad en anderzijds naar een depot afgevoerd. Houdt u er daarnaast rekening mee dat door de werkzaamheden diverse wandelpaden van het Geusseltpark tijdelijk niet volledig toegankelijk zijn.

Naar verwachting duurt het ongeveer twee weken voordat de werkzaamheden van de uitbreiding van de vijver in het Geusseltpark gereed zijn. De Geusseltvijver zelf wordt deze week afgerond. Werktijden zijn van 7.00-17.00 uur. Als dat nodig is, wordt er langer doorgewerkt.

De meest complete toeristische en recreatieve website van Limburg en de euregio!