VIJLEN – Restaurant Cuba Libre in Vijlen doet mee aan de verkiezing: Leukste Restaurant! Tot en met 25 november kan er gestemd worden. De verkiezing is verbonden aan een goed doel, namelijk Pink Ribbon!
De verkiezing vindt plaats van 24 september 2012 tot en met 25 november 2012 in alle 415 gemeenten van Nederland. Daarna volgt de provincie-ronde van 28 november tot en met 8 december 2012 waarin alle gemeentewinnaars strijden om de provinciale titel. Iedereen mag per e-mailadres maximaal 1 stem uitbrengen in de periode van 24 september 2012 tot en met 25 november 2012 (gemeente-ronde) en eveneens maximaal 1 stem per e-mailadres in de periode van 28 november 2012 tot en met 8 december 2012 (provincie-ronde). De provincie-winnaars ontvangen tijdens de feestelijke Award Uitreiking op 17 december 2012 in het Steigenberger Kuhrhaus Hotel in Schevingen een unieke Restaurant Award en ook wordt daar de landelijke winnaar bekend gemaakt.
Gemeente, Provincie en Nederland
Bij het uitbrengen van een stem wordt een beoordeling gevraagd voor vijf criteria: sfeer/ambiance, klantvriendelijkheid, prijs/kwaliteit-verhouding, inrichting en service (cijfers tussen 1-10). In iedere gemeente zijn er 2 winnaars: het restaurant met het hoogste gemiddelde cijfer en het restaurant met het meeste aantal stemmen. Er zijn wel meer dan 50 stemmen nodig om gemeente-winnaar te kunnen worden en om door te gaan naar de provincie-ronde.
Per gemeente worden de 2 winnende restaurants (met meer dan 50 stemmen) afgevaardigd in de provinciale verkiezingsronde. Bij het bepalen van de provinciale winnaar telt het aantal stemmen voor 70% en ook de gemiddelde score telt voor 30% mee. Stemmen uit de gemeenteronde tellen niet mee. Er kan dan ook door iedereen opnieuw gestemd worden. De 12 provincie-winnaars ontvangen tijdens de feestelijke Award Uitreiking op 17 december 2012 in het Steigenberger Kuhrhaus Hotel in Schevingen een unieke Restaurant Award en ook wordt daar de landelijke winnaar bekend gemaakt.
Iedere stem is voor Pink Ribbon!
We zijn trots om te kunnen melden dat de partners van de verkiezing voor iedere stem € 0,05 doneren aan Pink Ribbon. Pink Ribbon zet zich in tegen borstkanker en voor iedere euro wordt maar liefst 87 cent besteedt aan onderzoek en projecten. Voor alle genomineerden een extra belangrijke reden om veel stemmen te werven!
Meer informatie: www.restaurantcubalibre.nl
Gerelateerde berichten:
- Weinig Limburgse restaurants genomineerd voor Restaurant Awards 2017
- Restaurant Da Vinci best genoteerde restaurant in lijst Lekker
- Hotel Restaurant Vijlerhof heeft leukste terras van Limburg
- Verkiezing Beste Binnenstad: Venlo zet beste beentje voor
- VVV start verkiezing innovatiefste ondernemer 2013
- Winkelcentrum De Leim Maastricht op derde plek ‘Schoonste Winkelgebied Verkiezing 2016’ geëindigd
- Doe mee aan de verkiezing ‘Vereniging van het Jaar’
- ‘Woord van het jaar’-verkiezing
