BEST-tas van start in Heerlen

HEERLEN – Vanmorgen werden in Heerlen de eerste BEST-tassen opgehaald. Wethouder Fred Gillissen zette de eerste tas in de ophaalwagen van Rd4.

Vanmorgen werden in Heerlen de eerste BEST-tassen opgehaald door afvalinzamelaar Rd4. Milieuwethouder Fred Gillissen zette de eerste BEST-tas in de wagen van Rd4. De inwoner die deze tas had aangeboden, kreeg een bloemetje uit handen van de wethouder. Dat gebeurde in de Kampstraat in Heerlerheide.

De inzameling van BEST-tasroutes is vanmorgen van start gegaan in Heerlerheide. Met de zogeheten BEST-tas kunnen inwoners hun oude boeken, elektrische apparaten, speelgoed en textiel laten ophalen door Rd4. In november en december worden de routes overal in Heerlen gereden.

Voordelen
“Goed dat wij nu ook de BEST-tas kunnen gebruiken in Heerlen,” zegt milieuwethouder Fred Gillissen over de invoering. “Het levert financieel voordeel op voor iedereen. De spullen in de BEST-tas kunnen in de kringloopwinkel worden verkocht en zo hoeft er minder restafval te worden verwerkt. Ook zorgt het voor werkgelegenheid voor mensen in sociale werkvoorzieningen, die de spullen inzamelen en uitsorteren.”

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

De meest complete toeristische en recreatieve website van Limburg en de euregio!