Gemeente Stein verkoopt Restaurant Steinerbos

STEIN – Op vrijdag 30 augustus ondertekenden wethouder Peter Salden en de uitbater van Brasserie Steinerbos, de heer Jilderda, de overeenkomsten en aktes waardoor het restaurant gelegen in het Steinerbos in eigendom overgaat naar de heer Jilderda. Dit gebeurde naar aanleiding van het besluit van het college van B&W van dinsdag 27 augustus 2013 en de wens van de gemeenteraad om de brasserie te vervreemden.

‘Gemeente Stein verhuurde deze horecagelegenheid in het Steinerbos al drie jaar aan de kersverse eigenaar. Als huurder had de heer Jilderda een Ondertekening ter verkoop Restaurant Steinerboseerste recht op verwerving van het restaurant. Op 1 januari 2013 is Recreatiepark Steinerbos verzelfstandigd en de verkoop van het restaurant ligt in dezelfde lijn’, aldus wethouder Peter Salden. Het perceel waarop het restaurant zich bevindt, blijft in eigendom van de gemeente en wordt door de nieuwe eigenaar gepacht.

Wethouder Salden: ‘Namens het college van B&W feliciteer ik de heer Jilderda met de aankoop van dit prachtige pand op deze unieke locatie. Wij wensen hem veel succes met de exploitatie van zijn horecagelegenheid!’

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

De meest complete toeristische en recreatieve website van Limburg en de euregio!