LANDGRAAF – Door de gevolgen van het noodweer rijden er op verschillende spoorlijnen in Limburg geen treinen.
In Heerlen is het spoor verzakt doordat een deel van een talud bij de Groene Boord is weggespoeld. Tussen Heerlen en Kerkrade en tussen Heerlen en het Duitse Herzogenrath rijden er vrijdag gedurende lange tijd geen treinen. Bij de Groene Boord in Heerlen is een deel van het talud weggespoeld.
Tussen Valkenburg en Heerlen is, door een omgewaaide boom op de rails, ook geen treinverkeer mogelijk. Volgens Veolia zijn daar de problemen rond 10.00 uur verholpen.
Door blikseminslag staan tussen Venlo en Deurne de treinen De NS heeft bussen ingezet en de extra reistijd bedraagt meer dan een uur. Volgens de NS is dit euvel rond 12.00 uur verholpen.
Gerelateerde berichten:
- Problemen op het spoor in Limburg
- Geen grote problemen tijdens de ochtendspits
- Dit weekend werkzaamheden aan het spoor
- Kasteelpark Arcen opnieuw in financiële problemen
- Geen problemen in verband met hogere waterafvoeren
- Facebook-problemen nog niet voorbij
- Tuk Tuk in financiële problemen
- Gevolgen problemen Imtech voor werkzaamheden A2 Maastricht

