Hoe werkt de A2-tunnel straks?

MAASTRICHT – Vanaf eind 2016 zijn de dagelijkse routes bij Maastricht anders. Dat zal best even wennen zijn. Via onderstaande film komt u meer te weten over het gebruik en functioneren van de dubbellaagse tunnel in Maastricht. Oftewel: de toekomstige Koning Willem-Alexandertunnel.

Wat zijn straks de belangrijkste rijroutes? Op welke borden moet u letten? Wanneer vindt er onderhoud plaats en wat merkt u daarvan als weggebruiker? Wat als u stil komt te staan in de tunnel als gevolg van autopech of een ongeval? En wat te doen bij een ernstig ongeluk, zoals een brand, in de tunnel? Kijkt en ‘rijdt’ u mee?

Meer info…

12 gedachten over “Hoe werkt de A2-tunnel straks?

  1. geweldige animatie,
    Deze bedrijven die dit mogelijk maken mogen wat ons betreft een onderscheiding krijgen voor de plannen uitvoering. Werk tempo. Enz.
    Alle lof

    Een uniek stukje Maastricht
    Groet marcel mingels

  2. Ik dacht dat de nieuwe autobaan Avenue Deu zou gaan heten , ik heb het ook maar gehoord , maar weet niet of het klopt.
    Groetjes Petra

  3. Geweldig filmpje.
    Maar er rijden ook de dove mensen rond. En die kunnen niet verstaan/horen via de interom in de tunnel. (dan moeten we mensen vragen wat er is)
    Zou het makkelijker maken is door lichtreclame zo van brand, en of ongeluk en of ontvlucht de tunnel uit…

  4. EINDELIJK duidelijke beelden van de toekomstige tunnel, hartstikke bedankt! Ik vroeg me altijd al af hoe het er nu precies uit kwam te zien en tot vandaag nog nooit zo’n duidelijke beelden gezien. 🙂

  5. grandioos! Gedurende de hele bouw tot nu toe perfecte info gekregen en weinig overlast. Complimenten aan het gehele bouwteam! Dit filmpje is super!

  6. Hoe moeten mensen in een rolstoel, indien nodig, de tunnel ontvluchten.

  7. Beste,

    Duidelijk en mooi filmpje! Een kleine tip, geef op de borden ook het AZM nadrukkelijk aan! Een onbekende (bijv in het geval van nood) weet niet in welk deel van de stad het ziekenhuis ligt!

  8. Waarom nou weer een Alexander tunnel. Moet dit nou.
    Laat de mensen kiezen.Prachtig filmpje.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

De meest complete toeristische en recreatieve website van Limburg en de euregio!