John Tana met Huub Stapel te zien in ultrakorte film Ma Vie

Huub Stapel in Ma Vie © Studio Tana Mosasaurus

KERKRADE – De rollen zijn verdeeld en de spanningen lopen op: Huub Stapel en artiest John Tana staan lijnrecht tegenover elkaar in de (ultra)korte film Ma Vie. De film is opgenomen vlak voor de jaarwisseling in Kerkrade. John Tana met Huub Stapel te zien in ultrakorte film Ma Vie.

Waar Stapel bij het grote publiek bekendstaat als de held uit klassiekers als De Lift en Amsterdamned, laat hij zich in Ma Vie van een totaal andere kant zien. In deze film kruipt hij in de huid van een van zijn meest venijnige personages ooit .— en datDat komt John Tana duur te staan.

Naast Stapel zijn ook Emil Szarkowicz en Martijn van der Veen te zien.

Eerbetoon aan Goodfellas

Ma Vie is een uitgesproken eerbetoon aan Martin Scorsese’s Goodfellas:. deDe iconische openingsscène is tot in detail gereconstrueerd door de Limburgse filmregisseur Robin Peeters, met producent Benjamin Peeters.

Online lancering

De film Ma Vie gaat online in première in de avond van dinsdag 20 januari op het YouTube-kanaal van John Tana:

Ma Vie is tegelijk een voorproefje van John Tana’s nieuwe clubtour, die onder meer Paradiso aandoet. Verwacht dezelfde toon als de film: rauw, met een crimineel randje, maar altijd met een knipoog.

Tourinfo + tickets: www.johntana.nl/clubtour-2026

Foto: Huub Stapel in Ma Vie © Studio Tana Mosasaurus

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

De meest complete toeristische en recreatieve website van Limburg en de euregio!