Kinderopera in Epen

EPEN – Op donderdag 10 juli zal in Epen een Kinderopera worden opgevoerd. Het theatergezelschap voert dan “Koninginnesoep” op.

De eerste voorstelling begint om 11.30 uur en de tweede om 13.00 uur. Afhankelijk van de weersomstandigheden zullen de voorstellingen buiten (openluchttheater / amphitheater achter de school) of binnen ( in het patronaat) gehouden worden.

De scholen die komen genieten van deze kinderopera hebben zich reeds in een eerder stadium aangemeld. Maar liefst meer dan 600 kinderen zullen hieraan deelnemen.
De kinderopera is een muziektheatervorm waar kinderen normaliter niet of nauwelijks mee in aanraking komen. Door deze opera leren ze hoe een verhaal anders verteld kan worden, dan door het lezen/voorlezen van een boek.

De organisatie van dit gezellige kindertheater is mogelijk gemaakt door de Gemeente Gulpen-Wittem in samenwerking met evenementenbureau Puur Weijers & Weijers en met de Stichting Patronaat. Vermeldenswaardig is nog een financiële bijdrage van het Huis van de Kunsten, van de Provincie Limburg en uiteraard van de Gemeente Gulpen-Wittem.

De meest complete toeristische en recreatieve website van Limburg en de euregio!