EIJSDEN-MARGRATEN – Vandaag vond de officiële lancering plaats van de nieuwe brochure ‘Ommetje Segietere’ en de vernieuwde brochure ‘Rondje Bemelen’. Wethouder Jacobs van de gemeente Eijsden-Margraten en Anya Niewierra, algemeen directeur VVV Zuid-Limburg namen de eerste exemplaren met plezier in ontvangst. De producten zijn in samenwerking tussen gemeente, lokale ondernemers en VVV tot stand gekomen. Het gaat hier om een reeks van wandelroutes waarvan de derde wandeling ‘Mesch-Moerslag-Mesch’ nog voor de komende lente gereed zal zijn. Dit jaar staan ook nog een nieuwe bevrijdingsroute en een nieuwe gemeentelijke toeristische brochure over Eijsden-Margraten op stapel.
Ommetje Segietere
Ommetje Segietere is een zeer gevarieerde wandelroute van circa 6,5 km door en rondom Sint Geertruid. De belevingswandeling laat de wandelaar kennis maken met verschillende recreatieve, landschappelijke en cultuurhistorische objecten. Ook maakt men kennis met al het lekkers waar het buitengebied van de ‘fruitige’ gemeente Eijsden-Margraten om bekend staat. De route is bewegwijzerd met witte wandelpaaltjes en in twee richtingen te lopen.
Rondje Bemelen
Rondje Bemelen is een gevarieerde wandelroute van 9,5 km tussen Cadier en Keer, Bemelen en de oostkant van Maastricht. De route verbindt verschillende recreatieve en cultuurhistorische objecten en is gelegen in een zeer gevarieerd landschap met akkers, kalkgraslanden, groeven, boomgaarden en hagen. Een kennismaking met de Bemelerberg en Groeve ’t Rooth maken onderdeel uit van de route. De wandelroute ‘Rondje Bemelen’ is bewegwijzerd met roze wandelpaaltjes en kan in twee richtingen gelopen worden.
De brochures zijn verkrijgbaar bij de VVV Limburg Winkels en de VVV vestigingen gelegen in de gemeente Eijsden-Margraten.
Gerelateerde berichten:
- Verkeersmaatregelen WK Wielrennen in Eijsden en Margraten
- Aanplant struweelhagen in Eijsden-Margraten
- Militaire oefening Koninklijke Luchtmacht in Eijsden-Margraten
- Eijsden-Margraten sluit aan bij de Liberation Route Europe
- Eijsden-Margraten schrijft geschiedenis van de toekomst
- Eijsden-Margraten schrijft geschiedenis van de toekomst
- Eijsden-Margraten Wandelgemeente van het Jaar 2015
- Lancering toeristische website gemeente Eijsden-Margraten
