GULPEN – Afgelopen week bezochten maar liefst 3500 recreatieve bezoekers het subtropisch zwemparadijs te Gulpen. Deze bezoekers kwamen zwemmen en zonnen, doordat Mosaqua als een van de weinige baden in Nederland de buitenbaden vervroegd had open gesteld i.v.m. het zomerse weer.
Er werd niet alleen volop gezond, maar er werd ook frequent gezwommen in de verschillende bassins, die inmiddels een water temperatuur hadden van meer als 20 graden.
Volgens directeur Bertil Kaanen is het zeker de moeite waard geweest om alles in het werk gesteld te hebben, om eerder te openen. “Een kleine 2000 bezoekers meer als een normale week in deze periode. Dat is niet alleen een prima omzet afgelopen week, maar ook weer een start voor ons personeel van hopelijk een zonnig zomer seizoen!”
Gerelateerde berichten:
- Vijfhonderd honden nemen plons in buitenbaden Mosaqua
- Buitenbaden Mosaqua dit weekend nog open
- Eerste plons buitenbaden Mosaqua
- Ruim 5000 bezoekers op een prima en sfeervol Pinkpop Classic
- Prima sfeer tijdens eerste dag ParkCity Live
- SCHUNCK* museum zet stijgende lijn in bezoekersaantallen voort
- Daling bezoekersaantallen in winkels en recreatieplekken het grootst in Limburg
- Mosaqua doneert 17e cheque aan Ronald McDonald huis