Provincie Limburg neemt deel aan Nacht van de Nacht

MAASTRICHT – Dit jaar wordt de Nacht van de Nacht gehouden op zaterdag 27 oktober. De Provincie schakelt dan de gevel- en dakverlichting, de nachtverlichting in het gebouw en delen van de buitenverlichting uit.

Tijdens de Nacht van de Nacht worden in heel Nederland activiteiten georganiseerd die de schoonheid van de nacht benadrukken en waarbij het beleven en het genieten van de donkere nacht centraal staat.

De Nacht van de Nacht wordt georganiseerd door de Natuur&Milieufederaties in samenwerking met Natuur en Milieu. Hierbij hebben zich tal van organisaties, zoals Staatsbosbeheer, Natuurmonumenten, gemeenten, Provincies, NME-Centra, musea, Sterrenwachten, maar ook lokale bewonersgroepen aangesloten. Samen organiseren zij activiteiten om mensen bewust te maken van lichtvervuiling en van de mogelijkheden om lichtvervuiling terug te dringen. Nederland behoort tot de landen met de meeste lichtvervuiling.

In 2011 trok de Nacht van de Nacht meer dan 25.000 mensen naar ruim 300 publieksactiviteiten. Kijk voor meer informatie op www.nachtvandenacht.nl

De meest complete toeristische en recreatieve website van Limburg en de euregio!