KERKRADE – Roda JC heeft zondag een akkoord bereikt met René Trost. De 49-jarige trainer tekende een tweejarig contract met de optie van Roda JC om het met een jaar te verlengen.
De Kerkradenaar is de opvolger van Jon Dahl Tomasson, die pas een half jaar in dienst was van Roda JC. Trost was, naast Harm van Veldhoven, de belangrijkste kandidaat voor de trainerspost.
De nieuwe coach voetbalde 14,5 jaar voor Roda en was er daarna hoofd jeugdopleiding en assistent-coach. Hij is ook trainer geweest van Patro Maasmechelen, KVSK United, Lierse SK, MVV en VVV waar zijn contract onlangs niet werd verlengd.
Gerelateerde berichten:
- Jon Dahl Tomasson nieuwe trainer Roda JC
- Roda JC presenteert Jon Dahl Tomasson als nieuwe trainer
- Yannis Anastasiou nieuwe trainer Roda JC
- Trainer Ruud Brood ontslagen bij Roda JC
- Andere Tijden special over de missie van de Limburgse pastoor René Pisters
- Attractiepark Toverland nieuwe hoofd- en shirtsponsor Roda JC
- Voetbaldorp Vijlen steunt Roda JC in strijd behoud eredivisie
- Groot deel ondernemers LeisureDome gesloten tijdens Roda – MVV

6 gedachten over “René Trost nieuwe trainer Roda JC”
Eindelijk een Limburger, Kerkradenaar nog wel.
Gelukkig afscheid van al die “buitenstaanders”genomen en ook nooit meer doen !!
Laat het je goed gaan. Rene
Complimenten, chapeau! René is Roda en Roda is René. Ik ben er blij mee, eindelijk ons bloed in onze club!
Zeer goed besluit, voor Roda de juiste man op de juiste plek. Aan alle supporters en bestuur, geef deze man de tijd en oordeel op lange termijn.
Ik denk de beste oplossing
Een Kerkraadse Ziel keert terug op het nest. What a joy!