Scharnerwegbrug zeven weken afgesloten

MAASTRICHT – Van maandagavond 11 augustus tot vrijdagochtend 26 september is de Scharnerwegbrug afgesloten voor alle oost-westverkeer. Oftewel: voor alle verkeer – ook voetgangers en (brom)fietsers – dat van Scharn naar Wyckerpoort gaat, of andersom. Verkeer op de N2/A2 ondervindt geen hinder door de afsluiting van de Scharnerwegbrug. Woningen, winkels en bedrijven blijven bereikbaar.

Verkeer op de N2/A2 ondervindt geen hinder door de afsluiting van de Scharnerwegbrug.

Ruimte voor het tunneldak
Onder de Scharnerwegbrug is het betonwerk voor de onderste tunnelbuizen bijna afgerond. De komende weken werkt bouwer Avenue2 verder aan de wanden voor de bovenste tunnelbuizen, gevolgd door het tunneldak. Maar onder de Scharnerwegbrug kan het betonwerk voor het tunneldak niet doorgaan. Daar is de ruimte té krap. Maandagavond 11 augustus wordt daarom de Scharnerwegbrug vanaf 19.00 uur afgesloten voor alle verkeer. Dan gaat het tunnelwerk bij kruispunt Scharnerweg in volle vaart door, van vlechtwerk tot en met betonstort.

Omleidingen voor alle oost-westverkeer
Maandag 11 augustus sluiten we de Scharnerwegbrug om 19.00 uur af, ter hoogte van de Gemeenteflat. Dat geldt ook voor de Scharnerweg tussen N2 en Koningsplein-West. Verkeer kan hier immers niet meer doorrijden richting kruispunt. Zeven weken lang – tot vrijdagochtend 26 september, 06.00 uur – blijft het kruispunt afgesloten voor alle verkeer, ook voor voetgangers en (brom)fietsers. Lees hier meer over verkeersmaatregelen en
omleidingsroutes.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

De meest complete toeristische en recreatieve website van Limburg en de euregio!