Vanaf Maastricht Aachen Airport nu ook naar Katowice

MAASTRICHT – Wizz Air, de grootste low-cost luchtvaartmaatschappij in Centraal- en Oost Europa, kondigt aan haar netwerk van en naar Nederland uit te breiden. Vanaf 28 oktober 2014 zal Wizz Air vluchten gaan aanbieden vanaf Maastricht Aachen Airport, met een tweewekelijkse vlucht naar de Poolse bestemming Katowice op iedere dinsdag en zaterdag.

Katowice ligt in het zuiden van Polen, is het belangrijkste industriële centrum van het land en ligt dichtbij de historische stad Krakow.

Met deze toevoeging aan haar netwerk vliegt Wizz Air nu naar 18 bestemmingen vanaf Nederlandse luchthavens en draagt daardoor bij aan de groei van het toerisme van en naar Centraal- en Oost Europa met goede service en lage ticketprijzen. Boekingen op deze nieuwste Wizz Air route kunnen nu worden gemaakt via www.wizzair.com.

Diederik Pen, Wizz Air’s Chief Operations Officer: “We zijn verheugd voor het eerst een nieuwe route te kunnen aankondigen naar Maastricht Aachen Airport, waardoor ons netwerk groeit naar 98 luchthavens in 35 landen. We zijn ervan overtuigd dat onze Poolse passagiers hierdoor in toenemende mate Nederland zullen bezoeken, en dat de Nederlandse reizigers Polen zullen ontdekken na een vliegreis met onze nieuwe Airbus A320 toestellen.”

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

De meest complete toeristische en recreatieve website van Limburg en de euregio!