Aftellen tot de Hoogste Wintertijd in SnowWorld

LANDGRAAF – Zaterdag 27 oktober gaat De Hoogste Wintertijd van start in SnowWorld Landgraaf. Vele enthousiaste wintersporters hebben zich al laten sponsoren om deel te nemen aan deze nachtelijke wintersportmarathon en daarmee het goede doel, de Johan Cruyff Foundation, te steunen.

Er is door de deelnemers al ruim 19.000 euro ingezameld en dit bedrag stijgt nog dagelijks. Het team dat het grootste sponsorbedrag weet te verzamelen levert niet alleen een belangrijke bijdrage aan het project Van FUNdament tot Talent, maar wint tevens een wintersportvakantie voor twee personen.

Sporters voor Van FUNdament tot Talent
Onder de deelnemers zijn ook voormalig wereldkampioen schaatsen Jan Bos en junioren wereldkampioen para-snowboarden Chris Vos, beide ambassadeur van de Johan Cruyff Foundation. Samen met andere bekende sporters zetten zij zich tijdens de nacht in voor het project Van FUNdament tot Talent. Dit initiatief van de Nederlandse Ski Vereniging en de Johan Cruyff Foundation laat jongeren met een lichamelijke beperking kennismaken met wintersport. Bibian Mentel, wereldkampioene para-snowboarden, begeleidt hierbij de snowboarders met haar Mentelity Foundation en zal tijdens De Hoogste Wintertijd ook aanwezig zijn om de deelnemers te supporten.

Tijdens het evenement
De deelnemers worden tijdens het evenement goed verzorgd: verschillende dj’s zorgen de hele nacht voor motiverende muziek, er is een fysiotherapeut aanwezig om pijnlijke spieren aan te pakken en er zijn energierepen en drankjes beschikbaar. Tussen de afdalingen door kan er worden uitgerust in de Vossenberghütte halverwege de piste, of op een van de aanwezige veldbedjes.

De meest complete toeristische en recreatieve website van Limburg en de euregio!