Beleef! in MECC Maastricht trok ruim 19,000 bezoekers

MAASTRICHT – Van 5 tot en met 10 november vond in MECC Maastricht de eerste editie van Beleef! plaats. Hét gratis najaarsevenement voor het hele gezin. Zes dagen lang konden bezoekers shoppen, workshops volgen, proeven, winnen en beleven bij 134 standhouders en meer dan 75 internationale deelnemers aan D(esign)-day.

De eerste editie van Beleef! was voor een groot publiek een kennismaking met een nieuw MECC evenement bestaande uit diverse belevingswerelden. Horen, zien, voelen, luisteren, kijken oftewel beleven. Dat is waar het de afgelopen week om draaide in het MECC.

De diversiteit aan standhouders op het gebied van mode, leven en wonen afgewisseld met het eigenzinnig designevenement D-day zorgde voor een aangename en afwisselende belevenis wat resulteerde in een positieve beoordeling van bezoekers, zo blijkt uit de enquêtes die werden afgenomen. Bezoekers van de beurs waren enthousiast en beschreven de najaarsbeurs als “een gezellig dagje uit met het gezin”, “sfeervol shoppen met vriendinnen” en “eigenzinnig en uniek design voor iedereen”.

“Als organisatie zijn we zeer tevreden over de reacties van bezoekers en de bijbehorende bezoekersaantallen. Zeker gezien het feit dat het om een nieuw evenement gaat dat we voor het eerst in de markt hebben gezet,” aldus Erik Panis, Beursmanager van Beleef!

De meest complete toeristische en recreatieve website van Limburg en de euregio!