Binnenkort stelt de aannemerscombinatie Buitenring Parkstad Limburg de Rötscherweg weer open voor doorgaand verkeer. Enige tijd later wordt de Reeweg kortstondig afgesloten. Graag geven wij u inzicht in de te verwachten werkzaamheden.
Openstelling Rötscherweg vanaf 7 oktober 2016
Vrijdagavond 7 oktober 2016 wordt de Rötscherweg in Landgraaf in beide richtingen weer in gebruik genomen voor alle verkeer. In de afgelopen periode zijn onder andere kabels en leidingen verlegd, is het oude viaduct afgebroken en is een nieuw viaduct gerealiseerd. De Buitenring komt dan over de Rötscherweg te lopen. Er worden na deze openstelling nog restwerkzaamheden uitgevoerd om het voetpad aan de westzijde van de Rötscherweg af te werken Deze duren tot vrijdag 14 oktober. Het verkeer kan echter gewoon blijven doorstromen.
Afsluiting Reeweg vanaf 31 oktober
De Reeweg moet ter hoogte van de Buitenring voor een deel verlegd worden. Een groot deel van deze verlegging is al buiten het verkeer uitgevoerd. Binnenkort wordt de verlegde Reeweg aangesloten op de bestaande Reeweg. Om dit uit te kunnen voeren, wordt de Reeweg vanaf maandag 31 oktober tot en met woensdagavond 23 november 2016 afgesloten (zie onderstaande situatietekening). Er wordt een omleidingsroute ingesteld.
Omleidingsroute en bereikbaarheid lokale bedrijven
Als gevolg van de afsluiting wordt het autoverkeer omgeleid via de Brunssummerweg, Hoogstraat en Vogelzankweg en vice versa. Bedrijventerrein Abdissenbosch blijft bereikbaar vanaf de noordzijde van de Reeweg. McDonald’s, tankstation Texaco en Kwikfit blijven vanaf de Brunssummerweg bereikbaar. Om de Heikop, Tennisclub Nieuwenhagen (T.C.N.) en de Schachtstraat te bereiken moet bromfiets- en autoverkeer vanaf Brunssum omrijden via de Rimburgerweg-Toeristenweg. Voor voetgangers en fietsers is er een kortere route beschikbaar via een tijdelijke ontsluiting van de Schachtstraat.
Bron: buitenring.nl
Gerelateerde berichten:
- Buitenring tussen aansluitingen Reeweg (Landgraaf) en Ganzepool (Brunssum) 2 november in gebruik
- Openstelling eerste stukje Buitenring
- Openstelling doorgang Marktstraat – parkeerdek Einderstraat Kerkrade
- Rijroutes na openstelling A2-tunnel Maastricht
- Unieke openstelling mediatoren Roermond
- Openstelling nieuw knooppunt Kruisdonk
- Tijdelijke afsluiting ‘Eigen Weg Curfs’
- Afsluiting A2 tussen Kruisdonk en aansluiting 51 (Meerssen)