Eerste presentatie Nieuwe Helden

ROERMOND – Donderdag 24 mei is de eerste presentatie van het project ‘Nieuwe Helden’. De presentatie begint om 19.30 uur in Theaterhotel de Oranjerie, en is voor iedereen gratis toegankelijk.

In dit project, geïnitieerd door de gemeente Roermond, zijn 50 jongeren aan de slag gegaan met diverse vormen van Urban Culture zoals streetdance, breakdance en rap. Onder leiding van een team van het bekende dansgezelschap ISH uit Amsterdam hebben zij in 8 workshops een inspirerende voorstelling gemaakt. In het voorprogramma presenteren leerlingen van Niekee zich met muziek en dans.

Streven is dat het project meerdere jaren wordt voortgezet en dat de jongeren die nu meedoen aan de workshops de coaches van de toekomst worden.

De meest complete toeristische en recreatieve website van Limburg en de euregio!