Hotmail.com gaat Outlook.com heten

Microsoft zette vandaag een voorproefje online van Outlook.com, dat de e-maildienst Hotmail gaat vervangen.

In 2013 stopt Microsoft met Hotmail, maar wie een account heeft, kan nu al het nieuwe e-mailprogramma gebruiken. Sociale media als Facebook, Twitter en Google+ zijn erin geïntegreerd. Zo kan de gebruiker statusupdates volgen binnen het e-mailprogramma. En ook Skype heeft een plekje gekregen.

Outlook is in een nieuw jasje gestoken en heeft een strak en opvallend wit design. Microsoft belooft dat de inhoud van e-mails niet wordt gebruikt om advertenties te personaliseren. Dat gebeurt bij Gmail wel.

Gmail
Met zijn nieuwe e-maildienst hoopt Microsoft mailers terug te winnen die zijn overgestapt op het populaire Gmail van concurrent Google, dat nu ongeveer 31 procent van de markt in handen heeft. Het marktaandeel van Hotmail is nog altijd groter: de teller staat op 36 procent.

De meest complete toeristische en recreatieve website van Limburg en de euregio!