Mosaqua doneert € 1.500,- aan het Ronald McDonald

GULPEN – Tijdens de herfstvakantie, organiseerde Mosaqua wederom enkele leuke acties, waarbij voor het 17e jaar de opbrengst ten goede kwam aan het Ronald McDonald Huis in Maastricht.

Mosaqua heeft haar leveranciers en partners benaderd om dit goede doel te sponsoren. Maar ook werd er in het zwembad gecollecteerd en werden er Knuffelkonijnen en Mosaqua sleutelhangers verkocht voor het goede doel.

Afgelopen donderdag, 23 oktober 2014, nam manager Margo de Kock de officiële cheque van € 1.500,- in ontvangst.

Mosaqua is trots te kunnen melden dat we zo in de afgelopen 17 jaar al € 60.395,- hebben kunnen doneren aan het Ronald McDonald Huis !!

Foto: Manager Margo De Kock nam vanmiddag de cheque namens het Ronald McDonald Huis Maastricht in ontvangst.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

De meest complete toeristische en recreatieve website van Limburg en de euregio!