ZUID-LIMBURG – Veolia Transport, de gemeente Gulpen-Wittem en VVV Zuid-Limburg hebben de handen ineen geslagen om een nieuw aantrekkelijk vervoersconcept te ontwikkelen dat specifiek is afgestemd op de toerist in Zuid-Limburg. Deze samenwerking heeft geresulteerd in de realisering van de OV-ToerPas Zuid-Limburg. Deze speciale buspas wordt op dinsdag 15 april officieel gelanceerd.
De OV-ToerPas is de ideale manier om Zuid-Limburg ontspannen en zorgeloos te ontdekken! Het is een vervoersbewijs in de vorm van een wegwerp OV-chipkaart en heeft de volgende kenmerken:
• Het vervoerbewijs geeft recht op twee dagen onbeperkt reizen in Zuid-Limburg met alle buslijnen van Veolia Transport (ten zuiden van Echt). Na de eerste reisdag, dient de tweede reisdag binnen 6 dagen te worden verbruikt.
• Het vervoerbewijs is tevens geldig voor reizen naar Aken met lijn 50 (Maastricht-Vaals-Aken).
• Is geldig op maandag t/m vrijdag na 09.00 uur, in het weekend en op feestdagen de hele dag.
• Maximaal 2 kinderen van 4 t/m 11 jaar reizen gratis mee per OV-ToerPas.
De prijs van de OV-ToerPas bedraagt € 9,95. De OV-ToerPas is daarmee goedkoper dan twee dagkaarten Zuid-Limburg en heeft tevens het extra voordeel dat er ook mee naar Aken gereisd kan worden.
Gerelateerde berichten:
- Lancering OV-ToerPas Zuid-Limburg
- VVV Zuid-Limburg wordt Visit Zuid-Limburg
- Bezin in Limburg draagt taken over aan VVV Zuid-Limburg
- Brandweer Zuid-Limburg waarschuwt voor natuurbranden
- Zuid-Limburg voor 2e jaar op rij één van de duurzaamste toeristische regio’s ter wereld
- Heuvelland Zuid-Limburg gesloten voor dagtoerisme
- Code rood voor Zuid-Limburg: zware regenval en grote wateroverlast!
- KNMI verwacht flink pak sneeuw voor Zuid-LImburg

1 gedachte over “OV-ToerPas voor Zuid-Limburg”
Een product met potentie denk dat veel mensen hier gebruik van gaan maken.