GULPEN – Afgelopen Pinksterweekend bezochten maar liefst 10.143 gasten de binnen- en buitenbaden van het Subtropisch zwemparadijs in Gulpen. Een nieuw record in de historie van het zwembad.
Op zaterdag 7 juni, de start van het Pinksterweekend, vertoefde 3.122 zwemmers in Mosaqua. Op zondag na een voorzichtige start met een buitenbad, dat door regen en onweer pas om 11.30 uur open ging toch nog 2.593 gasten. Maar de absolute topdag was Pinkstermaandag met 4.428 zwemgasten. Op deze Pinkstermaandag hadden alle gasten het zwembad al verlaten toen in de avonduren het onweer boven Zuid-Limburg losbarstte.
Met deze ruim 10.000 bezoekers is dit voor Mosaqua een prima start van het hopelijk warme zomerseizoen. Mosaqua is tot eind augustus elke dag open vanaf 10.00 uur.
Gerelateerde berichten:
- Net geen record juli maand voor Mosaqua
- ANWB verwacht drukte door pinksterweekend
- Ell zorgt voor record temperatuur in herfst
- Record aantal bezoekers voor Kasteelpark Born
- Record aantal bezoekers voor InterClassics Maastricht
- Record aantal faillissementen in 2013
- Record met 34.447 bezoekers op 25ste editie InterClassics Maastricht
- UV-straling van de zon in juli 2018 breekt record
