MAASTRICHT – Van 5 t/m 12 december laten de drie Rotaryclubs van Maastricht 55 bijzondere kunstkoffers veilen. De veiling vindt plaats via online veilinghuis Catawiki en de opbrengst van de veiling is bestemd voor het Killercellonderzoek van het MUMC in Maastricht dat baanbrekend kan zijn voor mensen met uitgezaaide borst- en beenmergkanker.
Tal van kunstenaars en BN-ers, als Marco Borsato, Ruben Nicolai, Jeroen van Koningsbrugge en Daphne Deckers werkten mee aan dit project. De kunstwerken op wielen zijn een perfect kerstkado voor fans en verzamelaars. En tegelijkertijd steunt u ook nog eens de strijd tegen kanker.
In het Maastricht UMC+ wordt gewerkt aan een effectieve geneeswijze voor uitgezaaide kanker dat hoop geeft aan patiënten met borst- of beenmergkanker die nu opgegeven zijn. Drie Maastrichtse Rotaryclubs bedachten het Killercell-kunstkoffer-project om geld in te zamelen voor dit onderzoek. Het resultaat zijn tientallen unieke kunstwerken in koffervorm en koffers van illustrator Stang Gubbels in oplage.
Gerelateerde berichten:
- Unieke operatierobot Maastricht UMC
- Maastricht UMC+ zoekt deelnemers voor diabetesonderzoek
- Prestigieuze Europese subsidie voor professor Maastricht UMC+
- Wereldwijde belangstelling voor hartoperatie Maastricht UMC+
- Maastricht UMC+ krijgt kweekapparaat voor killercellen
- Zaterdag 23 maart open dag Maastricht UMC+
- Maastricht UMC+ en Máxima MC gaan samenwerken op gebied van oncologie
- CIRO en Maastricht UMC+ voeren nieuwe behandeling bij COPD uit

