GULPEN – Mosaqua ontving vandaag 27 afgevaardigden van het samenwerkingsverband Oost Nederland, bestaande uit 21 zwembaden.
Bertil Kaanen, directeur van Mosaqua, gaf een korte presentatie over het reilen en zeilen bij Mosaqua. Hierbij kwam de 7 maanden durende renovatie aan het Gulpse bad aan bod in een korte fotopresentatie. Verdere accentpunten waren de energiemaatregelen, het marketing & communicatiebeleid van Mosaqua, de samenwerking en financiële afspraken met de gemeente en uiteraard diverse operationele aspecten. Wethouder Philip Laheij van de gemeente Gulpen-Wittem en Lei Eurling voorzitter van de raad van commissarissen, toonden ook hun interesse tijdens deze bijeenkomst.
Na de presentatie kon er lekker een uurtjes gezwommen worden en na een afsluitende lunch is men weer vertrokken naar Oost Nederland.
Gerelateerde berichten:
- Mosaqua in top 3 van beste zwembaden van Nederland
- Attractiepark Toverland ontvangt 600.000ste bezoeker
- Buitencentrum De Pelen ontvangt 1,5 miljoenste bezoeker
- Landgraaf ontvangt 2 miljoen extra voor hulp bij het huishouden
- Onze Beestenboel ontvangt een compleet versierde kerstboom
- Opera Zuid ontvangt alsnog positief advies op herziene beleidsplan 2017-2020
- SCHUNCK* Bibliotheek ontvangt opnieuw landelijke certificering
- Limburg ontvangt vier sterren voor het provinciale fietsaanbod

