VENLO – Op 15 januari gaat de gemeente Venlo met watersportverenigingen en mogelijk geïnteresseerden kijken naar de mogelijkheden om het buitenbad open te houden.
De exploitatie van het buitenbad is nu in handen van het sportbedrijf van de gemeente Venlo. Het college wil bezuinigen op deze exploitatie en heeft daarom besloten het buitenbad te sluiten. Vanuit de gemeenteraad is opdracht gegeven om te zoeken naar andere exploitatievormen, zonder dat de gemeente Venlo hieraan financieel moet bijdragen.
Eerder hebben verschillende mensen en partijen al aangegeven om de schouders eronder te willen zetten om het buitenbad open te houden. Tijdens een bijeenkomst op 15 januari wordt met deze mensen, en mogelijk andere geïnteresseerden, bekeken welke mogelijkheden verder onderzocht kunnen worden. Na afloop zal blijken welke vervolgafspraken er nodig zijn om de mogelijke scenario’s verder uit te werken. Het sportbedrijf ondersteunt bij het uitwerken van non-profit varianten en is het aanspreekpunt voor commerciële initiatieven.
Geïnteresseerden zijn van harte welkom op donderdag 15 januari om 19.30 uur in “t Raodhoes” in Blerick. Graag vooraf aanmelden bij Henri Elbersen, h.elbersen@venlo.nl
Gerelateerde berichten:
- Buitenbad Blerick in 2016 open
- Buitenbad zwembad De Roerdomp eerder open
- Buitenbad Mosaqua gaat open voor banenzwemmen
- Een dagje uit in Zuid-Limburg? Dit zijn je mogelijkheden
- College van B&W definitief akkoord met plannen buitenbad Blerick
- Huurovereenkomst buitenbad Blerick ondertekend
- Mosaqua opent per 17 juni* haar buitenbad
- Mosaqua klaar om triatleten en banenzwemmers te ontvangen in buitenbad