Poppodium Perron 55 verandert aanvangstijden

VENLO – Na een zomerstop van 2 maanden gaat in september het nieuwe seizoen van Poppodium Perron 55 weer start. Namen als Janne Schra, Kim Janssen, Sir Yes Sir, The Ploctones, Dave Clarke, Claw Boys Claw en Giovanca zullen in het najaar te zien zijn in de Venlose poptempel.

Tot nu toe kwam het nog vaker voor dat bezoekers van buiten Venlo de laatste aansluiting van hun bus of trein zouden gaan missen indien zij een concert tot het einde zouden bijwonen. Het podium wilt graag bereikbaar zijn voor iedereen in de regio en voor diegene die afhankelijk zijn van het openbaar vervoer.

Het poppodium streeft er naar om elk concert tot 23:00 uur te laten duren. Dit betekent dat in plaats van het in het verleden gebruikelijke 21:30 uur, concerten nu om 20:30 uur beginnen. De tijden van dance activiteiten blijven ongewijzigd en duren van 22:30 tot 04:00 uur.

Concertgangers uit Horst, Grubbenvorst, Arcen, Lomm, Belfeld, Helden, Panningen en de rest van de regio Venlo, kunnen vanaf nu weer naar hartenlust van hoogstaande live popmuziek genieten, zonder dat zij de laatste nummers van een optreden moeten missen.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

De meest complete toeristische en recreatieve website van Limburg en de euregio!